Wnętrze z charakterem

« wróć
Zobacz propozycje naszych wzorów:

✿ dekoracje okien

✿ poduszki dekoracyjne

✿ wykończenia mebli

✿ wnętrza komercyjne i hotelowe

...lub, aby zapoznać się z całą ofertą, przejdź do działu >>kolekcje<<

Postęp technologiczny w dziedzinie projektowania graficznego przyczynia się do łatwości z jaką możemy dziś tworzyć oryginalne projekty, zaś technologia druku cyfrowego pozwala na ich zmaterializowanie na tkaninach z zachowaniem najwyższej jakości. Być może jest to jeden z powodów dla którego - po pastelowych, stonowanych i jednobarwnych latach 90, wyraziste desenie na dobre zadomowiły się we wnętrzach. Tendencja ta trwa aż do dzisiaj i tylko jak w świecie mody, co sezon zmieniają się trendy, a designerzy zaskakują coraz to nowymi pomysłami, wyznaczając dalsze kierunki rozwoju.

Stonowane graficzne wzory w stylu skandynawskim, elegancki, klasyczny styl retro, etno-inspiracje, ekspresyjne motywy kwiatowe, geometryczna prostota, pogodne wzory dziecięce, inspirowane naturą projekty fotorealistyczne - to tylko kilka najbardziej oczywistych przykładów wykorzystania nadruków. A możliwości są nieskończone! Tak naprawdę, nawet najprostszy wzór może okazać się  świeży i zaskakujący, "podany" w nietuzinkowej kolorystyce, skali lub w niestandardowym zastosowaniu. 

Wprowadzenie wzorzystych elementów wystroju wnętrza to doskonały pomysł na uczynienie go interesującym i nadanie mu indywidualnego charakteru. Dotyczy to zarówno osób urządzających własne mieszkanie, jak i projektantów, pragnących zaskoczyć niebanalnymi rozwiązaniami w przestrzeniach komercyjnych i hotelowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do jednych jak i drugich. Wspólnie możemy poszukać odpowiednich rozwiązań, a tysiące już istniejących, różnorodnych wzorów z naszych kolekcji z pewnością zainspiruje Państwa wyobraźnię.

Jak już powiedzieliśmy, możliwości wykorzystywania wzorów we wnętrzach są prawie nieograniczone - jednak w tej dziedzinie wiele zależy od artystycznego wyczucia, gdyż łączenie różnego rodzaju deseni nie jest wbrew pozorom sprawą łatwą. Doświadczeni projektanci często z dobrym efektem stosują odważne zestawienia - zarówno wzorów jak i kolorystyk - jednak początkującym stosunkowo łatwo jest popaść w estetyczny chaos. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego tworząc kolekcję nigdy nie poprzestajemy na zaprezentowaniu pojedynczego wzoru, ale zawsze myślimy bardziej całościowo. Głównemu projektowi towarzyszą tzw. koordynaty, czyli wzory wizualnie z nim współgrające i tworzące zharmonizowaną grupę.