O nas

Witamy w Colouramie - co możemy dla Ciebie zrobić?

Przede wszystkim w naszej firmie widzimy w Tobie partnera, a nie tylko klienta dzięki czemu możesz mieć pewność, że powierzone zadania znalazły się w dobrych rękach. Procesem projektowym zajmujemy się całościowo, od wstępnej idei aż do etapu produkcji.
Oprócz prezentowania własnych kolekcji wzorów, jesteśmy także otwarci na Twoje własne autorskie pomysły i projekty, i z chęcią pomożemy Ci nadać im kształt. Zaufanie stanowi bazę naszej współpracy i możesz być przekonany, że jakiekolwiek powierzone nam informacje nie wyjdą poza wąskie grono osób zatrudnionych przy projekcie.

Nasza siedziba mieści się w centrum Polski, w Łodzi - dawnej stolicy polskiego przemysłu tekstylnego, nazywanej także polskim Manchesterem. Taka lokalizacja zobowiązuje! Colourama to ponad 20 lat doświadczenia i pasji w kreowaniu i drukowaniu na papierze transferowym - kiedyś tradycyjnie, a obecnie cyfrowo, dla każdego z rodzajów zastosowań na tekstyliach, jakie tylko można sobie wyobrazić. 

Dobre wzornictwo to sedno naszych działań. Korzystając z naszych usług możesz zbliżyć się do świata najnowszych trendów i zapewnić sobie dostęp do najważniejszych rynków.  Wybierasz design na światowym poziomie, a także elastyczny, profesjonalny system zarządzania projektem oraz najwyższej jakości technologię produkcji. Podejmujemy się wykonania dowolnych zamówień - od niewielkich produkcji do zleceń wielotysięczno metrowych - w krótkim czasie i w bardzo konkurencyjnych cenach.